Ranking Bib  Name Team City Start Time Finish Time Result
1 115 Gracjan  Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM Oborniki 07:45:00.8 13:36:10.4 05:51:09.6
2 125 Eryk  Gomoński DT4YOU MTB TEAM Oborniki 07:45:00.8 13:36:11.0 05:51:10.2
3 254 Piotr Przybył Team Berotu Poznań 08:00:00.7 13:54:23.9 05:54:23.2
4 249 Filip Bogucki bajkot Poznań 07:55:00.6 14:03:30.1 06:08:29.5
5 242 Izabela Gościańska REAL 64-STO Kórnik 07:55:00.6 14:03:37.7 06:08:37.1
6 251 Jarosław Kurkiewicz JakśBud Biedrusko Poznań 08:00:00.7 14:10:41.2 06:10:40.5
7 174 Lukasz Sokolowski Poznań   07:20:01.5 13:45:10.7 06:25:09.2
8 220 Robert Kuczyński Bractwo Turystyki Rowerowej Piła Piła  07:45:00.8 14:40:02.6 06:55:01.8
9 244 Tomasz Buczyński Rehau Crossactive Poznań 07:55:00.6 14:53:16.9 06:58:16.3
10 238 Sebastian Kłobuszyński Kamionki   07:50:01.2 14:52:44.3 07:02:43.1
11 232 Radosław Ratajczak Kamionki   07:50:01.2 14:52:47.0 07:02:45.8
12 181 Dawid  Kompiel Kosox Bike team Kicin 07:25:00.7 14:29:20.8 07:04:20.1
13 253 Błażej Kępa Rehau Crossactive Tarnowo Podgórne 08:00:00.7 15:06:38.3 07:06:37.6
14 77 Tomasz Szulc Klekoty Poznań 06:30:00.9 13:44:10.6 07:14:09.7
15 237 Janusz Perczak Lubon   07:50:01.2 15:07:03.1 07:17:01.9
16 155 Tomasz Ciniewski NPS – Namówiony Przez Szwagra Łódź 07:10:00.5 14:27:50.2 07:17:49.7
17 151 Artur Schaefer Borant poznań 07:10:00.5 14:28:41.6 07:18:41.1
18 106 Mateusz Bryl Poznań   06:45:01.5 14:07:17.9 07:22:16.4
19 14 Katarzyna Dąbrowicz MŚ CYCLING&DIETETYKA Komorniki 06:00:07.0 13:22:42.7 07:22:35.7
20 137 Janusz Szweykowski Pozytywnie Zakręceni Borówiec 07:00:00.8 14:23:25.0 07:23:24.2
21 131 Arkadiusz Domagała MTB Witkowo Witkowo 07:00:00.8 14:28:02.0 07:28:01.2
22 223 Przemysław Januszak VEZUVIO TEAM Rożnowo 07:45:00.8 15:17:04.5 07:32:03.7
23 224 Rafał Kamiński DT4YOU MTB TEAM Rożnowo 07:45:00.8 15:17:05.5 07:32:04.7
24 225 Patryk Müller DT4YOU MTB TEAM Zbąszyń 07:45:00.8 15:17:09.0 07:32:08.2
25 122 Zuzanna Kownacka Poznań   06:55:03.8 14:29:52.7 07:34:48.9
26 235 Bartosz Biernat Września   07:50:01.2 15:26:18.8 07:36:17.6
27 130 Paweł Nowak TRIpaka Przechlewo Chojnice 08:07:01.2 15:47:03.1 07:40:01.9
28 139 Arkadiusz Jakubowski Międzychód    08:07:03.7 15:47:45.8 07:40:42.1
29 135 Marcin Czarnecki Bydgoszcz   07:00:00.8 14:43:03.7 07:43:02.9
30 198 Marek Śliwiński Zgrupka Team Borówiec 07:30:01.2 15:14:34.8 07:44:33.6
31 199 Szymon Cisowski Komorniki MTB Team Komorniki 07:30:01.2 15:14:35.3 07:44:34.1
32 76 Wojciech Łużniak Poco Loco Jelenia Góra 06:30:00.9 14:19:52.3 07:49:51.4
33 172 Piotr Nowak Team Dali Dali Modrze 07:20:01.5 15:09:54.5 07:49:53.0
34 176 Mariusz  Kaźmierczak tarnowo podgórne    07:20:01.5 15:09:56.4 07:49:54.9
35 208 Jan Pietrzak Suchy las   07:35:01.7 15:25:48.1 07:50:46.4
36 166 Maciej Maklakiewicz Warszawa   07:15:00.5 15:07:02.5 07:52:02.0
37 86 Bartosz Binczewski Poznań   06:35:01.7 14:28:26.9 07:53:25.2
38 87 Michał Gałuszek EPO Adventure Team Wrocław 06:35:01.7 14:28:27.9 07:53:26.2
39 21 Tomasz Siejak Kiekrz   06:05:02.7 14:00:19.8 07:55:17.1
40 138 Agata Kurkiewicz JakśBud Biedrusko Poznań 07:00:00.8 14:55:28.3 07:55:27.5
41 111 Paweł Grządzielewski Poznań    06:50:00.7 14:45:50.0 07:55:49.3
42 110 Radek Dehmel Poznań    06:50:00.7 14:45:54.9 07:55:54.2
43 16 Tomasz Karolewicz JIM TEAM MTB Gostyń Gostyń 06:00:07.0 13:56:14.8 07:56:07.8
44 226 Maciej Szałek Activenture Poznań 07:45:00.8 15:42:20.2 07:57:19.4
45 227 Adam Jędro Konin   07:45:00.8 15:42:20.8 07:57:20.0
46 43 Maciej Talarek Oborniki   06:15:01.6 14:12:41.9 07:57:40.3
47 84 Adam Zakrzewski Kiekrz   06:35:01.7 14:36:19.1 08:01:17.4
48 243 Radzisław Woliński Rehau crossactive Luboń 07:55:00.6 16:01:12.9 08:06:12.3
49 154 Filip Sznajder Komorniki MTB Team Plewiska 07:10:00.5 15:16:52.6 08:06:52.1
50 234 Mateusz Korcz Śródka   07:50:01.2 15:56:57.7 08:06:56.5
51 231 Artur Pożoga Psary Małe   07:50:01.2 15:56:59.4 08:06:58.2
52 230 Piotr Manowiecki NARTOROLKI POZNAŃ Poznań 07:50:01.2 15:57:00.0 08:06:58.8
53 233 Piotr Kontowicz Poznań   07:50:01.2 15:57:06.4 08:07:05.2
54 178 Tomasz Meissner Nie śpię bo kręcę Poznań  07:20:01.5 15:27:18.4 08:07:16.9
55 200 Paweł Marchlewicz KW Poznań Poznań 07:35:01.7 15:42:34.7 08:07:33.0
56 248 Sebastian Biegała Poznań   07:55:00.6 16:03:41.9 08:08:41.3
57 252 Mateusz Michalski Rogoźno   08:00:00.7 16:09:41.6 08:09:40.9
58 190 Paweł Pietrzak Czerlejno Czerlejno 07:30:01.2 15:40:34.8 08:10:33.6
59 197 Piotr Skweres Swarzędz   07:30:01.2 15:40:36.9 08:10:35.7
60 191 Sebastian Snela Gostyn Gostyń 07:30:01.2 15:41:31.9 08:11:30.7
61 195 Marek Kluczyński Friends of Glass Piła 07:30:01.2 15:41:35.0 08:11:33.8
62 167 Piotr Woźny Czapury Czapury 07:15:00.5 15:33:13.3 08:18:12.8
63 123 Piotr Tuleja Gniezno Gniezno 06:55:03.8 15:14:12.3 08:19:08.5
64 120 Bartosz Puczka Gniezno   06:55:03.8 15:15:25.7 08:20:21.9
65 25 Maksymilian Tutka Ks Janusze Poznań 06:05:02.7 14:25:48.2 08:20:45.5
66 33 Przemysław Konieczny Dopiewiec   06:10:00.3 14:33:04.3 08:23:04.0
67 196 Łukasz Staszkiewicz Gniezno   07:30:01.2 15:54:29.8 08:24:28.6
68 161 Zuzanna Kubiak Czerwonak   07:15:00.5 15:39:35.2 08:24:34.7
69 55 Tomek Rutkowski SKS Oborniki SZAMOTUŁY 06:20:00.3 14:46:26.3 08:26:26.0
70 32 Zuzanna Rotter Kamionki   06:10:00.3 14:37:27.5 08:27:27.2
71 153 Paweł Kasprzak poznań   07:10:00.5 15:39:39.5 08:29:39.0
72 71 Szymon Tomczak JIM TEAM MTB GOSTYŃ Gostyn 06:30:00.9 15:04:00.6 08:33:59.7
73 79 Tomasz Bartkowiak JIM TEAM MTB Gostyń Gostyń 06:30:00.9 15:04:08.9 08:34:08.0
74 201 Michał Grygiel SZPRYCHA Team Poznań poznań 07:35:01.7 16:10:41.3 08:35:39.6
75 250 Jakub Kowalik Poznań   08:07:32.2 16:43:48.5 08:36:16.3
76 60 Rafał Adamczak JIM TEAM MTB GOSTYN Gostyń 06:25:00.8 15:04:11.3 08:39:10.5
77 61 Jakub Sierżant JIM TEAM MTB GOSTYŃ Gostyń  06:25:00.8 15:04:12.1 08:39:11.3
78 143 Hubert Kaźmierski Peleton Września Poznań 07:05:01.7 15:48:31.1 08:43:29.4
79 144 Krystian Nadzieja Psary Polskie   07:05:01.7 15:48:32.1 08:43:30.4
80 57 Marcin Gródziński oby rower się nie rozkraczył Gostyń 06:20:00.3 15:03:31.3 08:43:31.0
81 13 Przemysław Wawrzynkiewicz kruszewnia.pl Czerwonak 06:00:07.0 14:47:14.6 08:47:07.6
82 31 Roman Rafalski Gniezno   06:10:00.3 14:58:14.1 08:48:13.8
83 132 Mariusz Gauza Jarocin Jarocin  07:00:00.8 15:49:01.2 08:49:00.4
84 158 Michał Latuszek Szwagry Poznań 07:10:00.5 16:01:27.2 08:51:26.7
85 159 Wiktor Torzyński Szwagry Poznań 07:10:00.5 16:01:27.7 08:51:27.2
86 44 Robert Piechnicki Buszkówiec Kostrzyn 06:15:01.6 15:06:46.0 08:51:44.4
87 52 Patryk Kowalski Chaldea Team Suchy Las 06:20:00.3 15:14:52.7 08:54:52.4
88 15 Szymon Kin Kalisz   06:00:07.0 14:55:34.9 08:55:27.9
89 80 Oskar Jahns BIKE TEAM KOBYLEPOLE Poznań 06:35:01.7 15:32:58.4 08:57:56.7
90 83 Szymon Lis Poznań   06:35:01.7 15:32:59.6 08:57:57.9
91 85 Pawel Jazikowski Poznan   06:35:01.7 15:33:01.8 08:58:00.1
92 92 Mariusz Nowak Poznań Poznań 06:40:00.7 15:38:21.7 08:58:21.0
93 93 Kamil Jacoszek Poznań Poznań 06:40:00.7 15:38:22.1 08:58:21.4
94 258 Witold Bukowski Bushcraft Team Jarocin Jarocin 08:00:00.7 16:59:17.4 08:59:16.7
95 257 Dominik Bukowski Bushcraft Team Jarocin Jarocin 08:00:00.7 16:59:19.8 08:59:19.1
96 100 Piotr Pietrzak Poznań   06:45:01.5 15:45:40.7 09:00:39.2
97 101 Wojciech Wąsowicz Nowy Tomyśl   06:45:01.5 15:46:42.8 09:01:41.3
98 19 Grzegorz Rymarz Gniezno   06:00:07.0 15:08:32.2 09:08:25.2
99 163 Bartosz Jędrzejczak Signal Group Siekierki Wielkie 07:15:00.5 16:24:20.5 09:09:20.0
100 162 Maciej Łątkowski KB Maniac Poznań Poznań 07:15:00.5 16:24:51.3 09:09:50.8
101 221 Szymon Jazy Poznań   07:45:00.8 16:54:55.7 09:09:54.9
102 142 Tytus Kęsicki POSNANIA TRIATHLON Czerwonak 07:05:01.7 16:16:01.3 09:10:59.6
103 145 Damian Kolasiński Posnania Triathlon Zalasewo  07:05:01.7 16:16:02.5 09:11:00.8
104 147 Jakub Lewandowski POSNANIA TRIATHLON POZNAN 07:05:01.7 16:16:03.7 09:11:02.0
105 109 Radosław Pruszyński Prusch Team Poznań 06:45:01.5 15:58:56.0 09:13:54.5
106 160 Grzegorz Landowski Borant Jerzykowo 07:10:00.5 16:24:49.6 09:14:49.1
107 205 Robert Handkiewicz Kostrzyn Wielkopolski   07:35:01.7 16:53:40.6 09:18:38.9
108 146 Bartłomiej Konieczny REHAU Crossactive Poznań 07:05:01.7 16:24:58.7 09:19:57.0
109 140 Joanna Śleboda Girlpower.cc Poznań 07:05:01.7 16:25:00.9 09:19:59.2
110 222 Hubert Lutka Poznań Poznań 07:45:00.8 17:07:19.0 09:22:18.2
111 240 Jakub Bielewicz Poznań   07:55:00.6 17:20:21.5 09:25:20.9
112 22 Dominik Pempera Ola i Kacpi Poznań 06:05:02.7 15:32:24.5 09:27:21.8
113 90 Łukasz Rozmiarek Poznań   06:40:00.7 16:07:29.3 09:27:28.6
114 82 Marcin Dragan Poznań   06:35:01.7 16:04:13.4 09:29:11.7
115 54 Jan Wawrzynkowski PRZYPASNIKI TEAM BARKOWICE 06:20:00.3 15:52:04.9 09:32:04.6
116 202 Sławomir Andrzejewski Poznań Poznań 07:35:01.7 17:07:11.6 09:32:09.9
117 193 Krzysztof Springer krzysztof_w_biegu Kowanówko 07:30:01.2 17:02:38.0 09:32:36.8
118 194 Mateusz Walkowiak Objezierze   07:30:01.2 17:02:38.6 09:32:37.4
119 177 Piotr  Chodukiewicz Poznań   07:20:01.5 16:57:27.1 09:37:25.6
120 150 Tomasz Michalak Komorniki MTB Team Komorniki 07:10:00.5 16:51:39.8 09:41:39.3
121 152 Izabela Michalak Komorniki MTB Team Komorniki 07:10:00.5 16:51:40.6 09:41:40.1
122 11 Darek Rychlewicz Oborniki   06:00:07.0 15:43:00.8 09:42:53.8
123 10 Maciej Stachurski Poznan   06:00:07.0 15:43:01.5 09:42:54.5
124 246 Mateusz Hnatyszyn Jeppesen Gdańsk 07:55:00.6 17:39:44.4 09:44:43.8
125 245 Bartosz Hnatyszyn Komorniki Komorniki 07:55:00.6 17:39:45.0 09:44:44.4
126 121 Mateusz Sędzicki Poznań Race Team Dopiewo 06:55:03.8 16:41:31.5 09:46:27.7
127 175 Maciej Andrzejewski Gostyń    07:20:01.5 17:06:37.3 09:46:35.8
128 207 Karol Jędrzejewski Poznań   07:35:01.7 17:21:57.7 09:46:56.0
129 206 Olga Antczak Poznań   07:35:01.7 17:21:58.1 09:46:56.4
130 192 Adam Hanson Egnyte Sparks Jerzykowo 07:30:01.2 17:18:39.2 09:48:38.0
131 214 Dawid Dudzik Poznań   06:05:02.7 15:55:49.3 09:50:46.6
132 103 Szymon Francuzik Poznań   06:45:01.5 16:38:42.5 09:53:41.0
133 104 Maciej Siejak Kórnik   06:45:01.5 16:38:42.9 09:53:41.4
134 105 Sebastian Obliński Poznań   06:45:01.5 16:38:43.5 09:53:42.0
135 107 Łukasz Odwrot Sulechów   06:45:01.5 16:41:47.6 09:56:46.1
136 42 Marek Pikulik Wyrzysk   06:15:01.6 16:13:11.0 09:58:09.4
137 78 Jakub Brychcy Klekoty Poznań 06:30:00.9 16:28:53.8 09:58:52.9
138 136 Dawid Ferenc Inowrocław   07:00:00.8 17:04:55.1 10:04:54.3
139 183 Monika Kiełbaszewska Poznań   07:25:00.7 17:33:49.9 10:08:49.2
140 56 Marek Młyński Bydgoszcz   06:20:00.3 16:38:17.2 10:18:16.9
141 20 Łukasz Rosiński Dąbrówka   06:05:02.7 16:23:53.7 10:18:51.0
142 51 Artur Jasik Chaldea Team Konarzewo 06:20:00.3 16:44:00.4 10:24:00.1
143 34 Mariusz Zaborowski Pniewy   06:10:00.3 16:38:04.7 10:28:04.4
144 113 Dawid Mirecki Sieraków   07:25:14.1 17:57:33.7 10:32:19.6
145 102 Antoni Piotrowski Zielona Góra Zielona Góra 08:07:17.7 18:41:30.6 10:34:12.9
146 133 Robert Ratajczak Komorniki MTB Team Dąbrówka  07:00:00.8 17:35:49.7 10:35:48.9
147 134 Urszula Ratajczak Dąbrówka   07:00:00.8 17:35:53.0 10:35:52.2
148 141 Dawid Tomaszewski WLKP Mountains Ultra Komorniki 07:05:01.7 17:41:43.2 10:36:41.5
149 149 Tomasz Jarzembowski WLKP Mountains Ultra Plewiska 07:05:01.7 17:41:45.9 10:36:44.2
150 148 Mikołaj Sobczak WLKP Mountains Ultra Skórzewo 07:05:01.7 17:42:02.7 10:37:01.0
151 17 Mariusz Rogoża Komorniki   06:00:07.0 16:38:56.5 10:38:49.5
152 74 Michał Nowak Klekoty Luboń 06:30:00.9 17:13:22.2 10:43:21.3
153 73 Marcin Graczyk Klekoty Poznań 06:30:00.9 17:13:22.3 10:43:21.4
154 75 Łukasz Chwalisz Klekoty Poznań 06:30:00.9 17:13:22.8 10:43:21.9
155 210 Przemek Uniejewski OLX Riders Biedrusko 07:40:10.4 18:23:51.0 10:43:40.6
156 81 Maria Napiontek Poznań Warszawa 06:35:01.7 17:23:25.4 10:48:23.7
157 247 Michał Hejza Poznan   07:55:00.6 18:45:52.8 10:50:52.2
158 66 Mariusz Krawiec Plewiska   06:25:00.8 17:28:32.9 11:03:32.1
159 50 Radosław Siekierzyński 50-tka Radka Poznań 06:20:00.3 17:25:40.9 11:05:40.6
160 157 Radosław Stelmach Kórnik   07:10:00.5 18:18:56.1 11:08:55.6
161 26 Paweł Rzucidło Luboń   06:05:02.7 17:22:14.9 11:17:12.2
162 30 Piotr Til Psarce   06:10:00.3 17:28:29.2 11:18:28.9
163 91 Grzegorz Lis Team Osavi Poznań 06:40:00.7 17:59:31.0 11:19:30.3
164 236 Michał Michalik Poznań   07:50:01.2 19:19:38.0 11:29:36.8
165 95 Paweł Dobrzyński B4P Stęszew 06:40:00.7 18:13:38.2 11:33:37.5
166 18 Małgorzata Guzowska Gniezno   06:00:07.0 17:36:18.0 11:36:11.0
167 212 Marcin Nadobnik Rodzina Kościan 07:40:10.4 19:19:20.9 11:39:10.5
168 40 Bartek Pazgrat Trąby Jerychońskie Przeźmierowo 06:15:01.6 18:00:39.6 11:45:38.0
169 45 Jacek Kaczmarski Trąby Jerychońskie Zielątkowo 06:15:01.6 18:00:41.7 11:45:40.1
170 46 Piotr Michoń Trąby Jerychońskie Zielątkowo 06:15:01.6 18:00:42.4 11:45:40.8
171 48 Jan Dysarz BROWAR FORTUNA Rokietnica 06:15:01.6 18:01:28.4 11:46:26.8
172 49 Leszek Wawrzyniak Poznan   06:15:01.6 18:01:28.9 11:46:27.3
173 53 Paweł Gadomski ZGRUPKA Poznań 06:20:00.3 18:11:51.7 11:51:51.4
174 70 Przemysław Zawadzki Klekoty Poznań 06:30:00.9 18:26:03.2 11:56:02.3
175 72 Mariusz Motycki Klekoty Puszczykowo 06:30:00.9 18:27:17.5 11:57:16.6
176 62 Jerzy Borowy Trzemeszno   06:25:00.8 18:26:34.3 12:01:33.5
177 63 Gabriela Skupin Gniezno   06:25:00.8 18:26:34.8 12:01:34.0
178 94 Dawid Płaczek Szczytniki   06:40:00.7 19:03:47.4 12:23:46.7
179 256 Jakub Czwojda Droszków   08:07:37.4 20:47:34.0 12:39:56.6
180 259 Arnold Kokulewski Wilkanowo   08:07:42.5 20:48:21.6 12:40:39.1
181 241 Toamsz Łuczak StruśKardio Poznań 08:07:27.0 20:48:21.6 12:40:54.6
182 171 Bartosz Lewandowski Bydgoszcz   07:20:01.5 20:02:39:5 12:42:38.0
183 170 Ada Gierszewska Poznań Poznań 07:20:01.5 20:02:57:0 12:42:56.0
184 185 Jakub Kuziemski Poznań   07:25:00.7 20:53:00.6 13:27:59.9
185 24 Czesław Wołujewicz bikevita.com Poznań 06:05:02.7 DNF
186 156 Wojciech Bazyly Poznań   07:10:00.5 DNF
187 255 Radek Ostrowski Rehau Crossactive Puszczykowo 08:00:00.7 DNF
188 12 Tadeusz Pietrzak TEAM 29er Poznań DNS
189 23 Przemysław Dropiński Drop team Zagórów  DNS
190 41 Michał Bednarek Sezup MTB Team Piła  DNS
191 47 Marta Kaczmarska Trąby Jerychońskie Zielątkowo DNS
192 64 Łukasz Wrzalik Poznań    DNS
193 65 Jakub Bednarek SEZUP MTB Team Kaczory DNS
194 108 Magdalena Zdrojewska Karczewko   DNS
195 112 Marcin Popławski Poznań   DNS
196 114 Krzysztof Wincza Wojcieszow    DNS
197 124 Artur Jasek Borowiec   DNS
198 164 Błażej Zdrojewski Otwock   DNS
199 165 Adam Adamus Borówiec   DNS
200 173 Marcin Staszak MERIXSTUDIO CYCLING TEAM POZNAŃ DNS
201 180 Jarosław Jakubczak Kórnik   DNS
202 182 Adam Bielecki Adam Bielecki Team Poznań DNS
203 184 Tomasz Klusek Sehr interessante Familie Skórzewo DNS
204 203 Marcin Moroz Mojito na mecie Tarnowo Podgórne DNS
205 204 Marianna Moroz Edinburgh   DNS
206 211 Łukasz Idkowiak IDMAR RACING CLUB Mosina DNS
207 213 Krzysztof Borsiak Plewiska    DNS
208 239 Marcin Otoka Rehau Crossactive Poznań DNS

Wyniki w pdf pobrać możecie tutaj