Zdradzimy kilka info o nagrodach od Bikepackers😃 Najlepsi otrzymają między innymi niezawodny sprzęt bikepackingowy ⤵️

➡️Uprząż na kierownicę Basama: uprząż na kierownicę to idealne rozwiązanie na transport namiotu, śpiworów lub worka transportowego z odzieżą. Uprząż, szyta ręcznie w Czechach, została wykonana z materiału XPACK VX 21. Jest to odporny na ścieranie, lekki i wodoodporny materiał, wzmocniony włóknem szklanym. Idealnie utrzymuje kształt i jest odporny na zniekształcenia. W miejscach narażonych na przetarcia wykorzystany jest materiał wyprodukowany w Czechach – Betexin 1200D z wewnętrzną warstwą PVC.

tutaj więcej szczegółów -> https://bikepackers.com.pl/uprzaz_na_kierownice_rower_bikepacking_basama_harness

➡️Torba na kierownicę Restrap Canister Bag: Ręcznie szyta w UK przestronna, ale kompaktowa torba na kierownicę, wykonana z Cordury 1000D, zapinana na zamek błyskawiczny YKK jest idealnym dodatkiem na codzienne przejażdżki.Na wczesne poranki lub powroty późnym wieczorem torba ma również pętlę do zamocowania przedniego światła.

Tutaj więcej szczegółów -> https://bikepackers.com.pl/pl/p/Restrap-torba-na-kierownice-Canister-Bag/241

➡️Torba na ramę Geosmina 0,6l: poręczna, w pełni wodoszczelna i zgrzewana torba na ramę. Wyjmowana wewnętrzna klatka z 210D Ripstop Nylon z wodoodporną powłoką PU, która zapewniający wytrzymałość i stabilność torby. Jej wnętrze można podzielić na dwie przestrzenie. Wnętrze w żółtym, kontrastowym kolorze, który ułatwia przeglądanie zawartości torby. Idealna torba na smartfon, batony energetyczne lub zapasowe baterie.

Tutaj więcej szczegółów -> https://bikepackers.com.pl/geosmina_rowerowa_torba_bikepacking_narmae_06l_wodoszczelna